Zespół

Zespół

Kancelaria stanowi samodzielną i niezależną kontynuację wieloletniej praktyki prawniczej radcy prawnego Aleksandry Fierek – Pater

Kancelaria powstała i funkcjonuje z myślą o Klientach, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w obecnej, wyjątkowo skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Stopień skomplikowania i dynamika stosunków społeczno-gospodarczych oraz zmienność obowiązujących przepisów prawa, dotyczących konsumentów, jak i przedsiębiorców, powodują bowiem, że w bardzo wielu przypadkach znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania wymaga wszechstronnej analizy prawnej zagadnienia.

Celem kancelarii jest właśnie aktywna pomoc we wspólnym poszukiwaniu nowych najkorzystniejszych rozwiązań prawnych.

Kancelaria zapewnia kompleksową i szybką obsługę zleconych jej projektów i przedsięwzięć. Przyjmując Państwa sprawę gwarantujemy, iż prowadzona ona będzie z najwyższą starannością i maksymalnym zaangażowaniem.


Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Kontakt:

Aleksandra Fierek-Pater

Radca prawny

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz uzyskała tytuł magistra prawa. W latach 2010-2013 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, zakończoną egzaminem radcowskim i uzyskała wpis na listę radców prawnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących pomorskich kancelariach oraz podczas wieloletniej pracy w organach administracji państwowej.

Mecenas specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w kwestiach wynikających z prawa zobowiązań. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje reprezentację klientów przed organami administracji publicznej i sądami wszystkich instancji w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada także bogate doświadczenie w zakresie odszkodowań komunikacyjnych oraz osobowych. Aleksandra Fierek- Pater zajmuje się analizą i przygotowywaniem pism procesowych, opiniowaniem i sporządzaniem projektów umów handlowych oraz cywilnych, a także bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

Specjalizacje: prawo rodzinne, prawo administracyjne, dochodzenie należności, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

O nas

Kancelaria powstała i funkcjonuje z myślą o Klientach, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w obecnej, wyjątkowo skomplikowanej rzeczywistości prawnej

Facebook

Polub na Facebooku

Adres

FD Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Fierek-Pater
al. Grunwaldzka 76/78, lok. 119,
80-244 Gdańsk

607 920 771
biuro@fdkancelaria.com