Referencje - Wolny Związek Zawodowy Pracowników Gospodarki Morskiej

Wolny Związek Zawodowy Pracowników Gospodarki Morskiej jest Ogólnokrajowym Związkiem Zawodowym zrzeszającym pracowników stoczni, portów morskich, oraz innych przedsiębiorstw związanych z gospodarką morską. Związek reprezentuje swych członków w zakresie warunków pracy, wynagrodzenia za pracę oraz warunków socjalno‑bytowych i kulturalnych.

Z przyjemnością informujemy, że współpracujemy z FD Kancelarią Radcy Prawnego Aleksandry Fierek‑Pater z siedzibą w Gdańsku, która wspiera nasze działania od strony prawnej w zakresie prawa pracy, cywilnego, podatkowego, a także w zakresie zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych. Pani Mecenas przygotowuje dla nas opinie prawne dotyczącce bieżących problemów prawnych organizacji, jak również udziela indywidualnych porad prawnych członkom związku.

W szczególności chcemy podkreślić bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, a także profesjonalizm, jakim wykazuje się Mecenas Fierek‑Pater w związku z obsługą prawną związku. Dzięki dyspozycyjności, zaangażowaniu oraz zrozumieniu problematyki zagadnień prawnych, z którymi się zwracamy, nasza wspólpraca układa się bardzo pomyślnie.

Z tego powodu jesteśmy zadowoleni z realizacji powierzonych (…) Kancelarii zadań oraz efektywności i solidności podejmowanych działań.

Możemy z przyjemnością polecić Kancelarię jako godnego zaufania partnera świadczącego pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie.

Informacje

Mecenas: Aleksandra Fierek-Pater

Zagadnienia: prawo pracy, prawo cywilne, prawo podatkowe, ubezpieczenia społeczne

Klient: Wolny Związek Zawodowy Pracowników Gospodarki Morskiej

WWW: http://wzzpgm.pl/

O nas

Kancelaria powstała i funkcjonuje z myślą o Klientach, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w obecnej, wyjątkowo skomplikowanej rzeczywistości prawnej

Facebook

Polub na Facebooku

Adres

FD Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Fierek-Pater
al. Grunwaldzka 76/78, lok. 119,
80-244 Gdańsk

607 920 771
biuro@fdkancelaria.com